zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
RSS
SmodCMS

Wycieczka - kierunek Tatry

11.05.2018

 8 maja uczniowie klas szóstych wyjechali na wycieczkę, której głównym celem była stolica polskich Tatr - Zakopane. Zanim jednak dotarli do miejsca zakwaterowania, zwiedzili najbardziej znane zabytki Krakowa. Zamek na Wawelu, Stary Rynek i urokliwe Sukiennice wywarły na wszystkich duże wrażenie. Długa podróż zakończyła się w najwyżej położonej w Polsce miejscowości, Zębie, znanej również z tego, że mieszka tam nasz złoty multimedalista olimpijski - Kamil Stoch. 

Następnego poranka, pełni niepokoju o pogodę, udali się do Doliny Kościeliskiej, której urok zachwycił bez wyjątku każdego. Drugą część środy uczestnicy przeznaczyli na zakupy na słynnych Krupówkach.
Głównym celem trzeciego dnia pobytu w Tatrach była wędrówka nad przepiękne górskie jezioro, Morskie Oko. Zauroczeni kolejnymi widokami wrócili do Zębu i przygotowali się do wyjazdu.
Trasa powrotna to nie tylko jazda pełnym śpiewów autobusem, ale też przejazd przez Ojcowski Park Narodowy i bliskie spotkanie z Maczugą Herkulesa oraz zamkiem na Pieskowej Górze. 
red.M.G
Fororelacja i Galeria zdjęć (hasło: imię opiekunki grupy)
« inne aktualności