zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
RSS
SmodCMS

Bal Absolwenta

04.06.2019

31 maja 2019 r. o godz. 18.00 w WDK w Kęsowie rozpoczął się uroczysty Bal Absolwenta. Tym razem nieoficjalnie żegnali się uczniowie 8 i 3 klasy gimnazjum Szkoły Podstawowej im.ks.kan.J. Swobodzińskiego.
Na uroczystość zaproszono rodziców, byłych wychowawców i dyrekcję szkoły.
Młodzież na bal przyjechała wspaniałą limuzyną, potem w szpalerze w głównym wejściu oczekiwali na gości. Imprezę zainaugurował pyszny, szlachecki polonez, młodzież wykonała go z niezwykłą maestrią. Tancerze doczekali się też ze strony widzów gromkich braw. Potem uczniowie uhonorowali swoich nauczycieli i pana dyrektora Andrzeja Stopę. Następnie Klaudia Połetek zaśpiewała piosenkę: Cudownych rodziców mam, wtórowali jej koledzy i koleżanki. Wśród łez wręczyli rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki. Część oficjalną balu zakończyła brawurowo wykonana belgijka. Tańczyli zarówno uczniowie, jak i ich rodzice. Potem wychowawczynie Aleksandra Grubczak i Beata Gwizdała pokroiły tort, a wszyscy goście skosztowali słodyczy.
Od tej chwili sala już należała tylko do młodzieży. Bawili się tak, jak wyglądali: dojrzale, odpowiedzialnie i fantastycznie. Imprezę zamknęła piosenka: Ostatni raz z moją klasą.

red: BG

Foto: drive.google.com/open

« inne aktualności