zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
RSS
SmodCMS

Ogłoszenia w Zespole Szkół w Kęsowie

...OGŁOSZENIA... Rok Szk. 2017/2018


Jeżeli masz dla nas wiadomość, którą warto umieścić na stronie, napisz do nas na adres e-mail: miroslaw.balazy@gmail.com, a w jak najbliższym czasie wstawimy ją na stronę.

W dziale tym umieszczać będziemy ważniejsze informacje dotyczące bieżących spraw szkolnych. Będą to komunikaty, spisy np. podręczników, terminy i daty ważnych dla życia szkoły wydarzeń, opłaty itp. Mamy nadzieję, że w ten sposób łatwiej dotrzemy nie tylko do uczniów, ale również rodziców.

2017/2018

Dobry start 300 dla ucznia


Otwarcie Podwórko Nivea

Informujemy, że w dniu 4 listopada 2016r. o godz. 8.00 odbędzie się uroczyste otwarcie Podwórka Nivea, które zbudowano w ramach ogólnopolskiego konkursu. Od tego momentu będzie możliwe korzystanie z obiektu zgodnie z przygotowanym Regulaminem Placu Zabaw Serdecznie zapraszamy

____________________________ Dyrekcja Szkoły ___________________________

Turniej Andrzejkowy

Nauczyciele wychowania fizycznego w Kęsowie informują, że w dniu 26 listopada 2016r w naszej hali sportowej odbędzie się Andrzejkowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców rocz. 2001 i młodsi. Serdecznie zapraszamy.

Zespoły biorące udział w turnieju:

Grupa A:

- Korona Koronowo

- BKS Bydgoszcz

- LKS Kęsowo I

Grupa B:

- UKS Alfa 99 Strzelno

- Borowiak Czersk

- LKS Kęsowo II

____________________________  SKS w Kęsowie ___________________________

Zabawa Andrzejkowa

Rada Rodziców zaprasza na Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się w naszej szkole w dniu 26 listopada 20016r o godz. 20.00. Oprawę muzyczną zapewni zespół "LIVE", konsumpcje - kuchnia szkolna.. Koszt imprezy 120 zł od pary. Zapisy i wpłaty w sekretariacie szkoły do dnia 10.11.2016r. Serdecznie zapraszamy

______________________________ Rada Rodziców ___________________________

Zbiórka dla zwierząt

Szkolne Koło Wolontariatu organizuje w listopadzie zbiory żywności (karma, makaron, kasza, ryż) dla zwierząt ze schroniska w Chojnicach. Produkty prosimy przynosić do szkolnej biblioteki. Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w naszej akcji.

SZKW ,,Promyczek"