zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
RSS
SmodCMS

Wyniki turniejów andrzejkowych

Klasyfikacja I Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej - Kęsowo 93
Dziewczęta Chłopcy

I. MKS Kęsowo

II. AKS Gdynia

III. SP 53 Poznań

IV. MKS Jeżyce Poznań

V. SP 44 Bydgoszcz

I. LKS Kęsowo I

II. Borowiak Czersk

III. LKS Kęsowo II

IV. SP 71 Poznań

V. SP 14 Bydgoszcz

VI. SP 44 Bydgoszcz

Klasyfikacja II Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej - Kęsowo 94

Dziewczęta

Chłopcy

I. MKS Kęsowo

II. SP 5 Koszalin

III. SP Wr. Holendry

IV. "Sambor" Tczew

V. SP 73 Szczecin

I. LKS Kęsowo

II. SP 18 Koszalin

III. SP 3 Gdańsk

IV. SP 15 Gorzów

V. Truso I Elbląg

VI. "Sambor" Tczew

VII. Truso II Elbląg

Klasyfikacja III Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej - Kęsowo 95
Dziewczęta Chłopcy

I. Victoria Toruń

II. MKS Kęsowo

III. MKS Kwidzyn

IV. SP 5 Koszalin

V. SP 3 Oborniki

VI. AKS Gdynia

VII. Wr. Holendry

I. LKS Kęsowo

II. SP 18 Koszalin

III. SSP 92 Gdańsk

IV. SP 15 Gorzów

V. Truso Elbląg

VI. Wybrzeże Gdańsk

VII. SP 27 Olsztyn

Klasyfikacja IV Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej - Kęsowo 96
Dziewczęta Chłopcy

I. SP 43 Szczecin

II. MKS Kęsowo

III. SSP 42 Gdynia

IV. SP 51 Szczecin

V. SP 5 Koszalin

VI. SP 3 Oborniki

VII. SSP 8 Elbląg

VIII. SSP 92 Gdańsk

I. LKS Kęsowo

II. SP 18 Koszalin

III. SP 9 Elbląg

IV. SP 5 Biała Podlaska

V. SP 15 Gorzów

VI. SP 2 Świdwin

VII. "Kalinka" Szczecin

VIII. SP 3 Oborniki

Klasyfikacja V Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej - Kęsowo 97
Dziewczęta Chłopcy

I. MKS Kęsowo

II. Repr. Poznania

III. SSP 42 Gdynia

IV. SP 51 Szczecin

V. Repr Gniezna

VI. SP 3 Oborniki

VII. Repr. Elbląga

VIII. SSP 92 Gdańsk

I. SP 14 Słupsk

II. SP 18 Koszalin

III. LKS Kęsowo

IV. SP 3 Ostrów Wlkp.

V. TOP 5 Biała Podlaska

VI. "Kalinka" Szczecin

VII. SP 12 Gniezno

VIII. SP 9 Elbląg

Klasyfikacja VI Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej - Kęsowo 98
Dziewczęta Chłopcy

I. SP 3 Oborniki

II. Truso Elbląg

III. MKS Kęsowo

IV. Łącznościowiec Szczecin

V. Kalinka Szczecin

VI. UKS Czersk

I. TOP 5 Biała Podlaska

II. UKS 18 Koszalin

III. Kalinka Szczecin

IV. LKS Kęsowo

V. SP 15 Gorzów

VI. UKS 14 Bydgoszcz

Klasyfikacja VII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej - Kęsowo 99
Dziwczęta Chłopcy

I. MKS Kęsowo

II. Truso Elbląg


III. MKS MOS Gniezno


IV. Kusy Szczecin


V. Gimnazjum nr 1 Oborniki


VI. MKS Victoria Toruń

I. UKS “18” Koszalin

II. Kusy Szczecin

III. Truso Elbląg

IV. ZSO nr 3 Płock

V. LKS Kęsowo

VI. “Conrad” Wybrzeże Gdańsk

VII. MTS Kwidzyn

VIII. Gimnazjum nr 6 Bydgoszcz

Klasyfikacja VIII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej - Kęsowo 2000
Dziwczęta Chłopcy
I. MKS Kęsowo
II. Kusy Szczecin
III. MKS Mazur Sierpc
IV. MKS Oborniki
I. UKS 18 Koszalin
II. UKS Wągrowiec
III. MKS Kusy Szczecin
IV. LKS Kęsowo
Klasyfikacja IX Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej - Kęsowo 2001
Dziwczęta Chłopcy
I. MKS Kęsowo
II. UKS 42 Gdynia
III. UKS „Olivia” Gdańsk
IV. UMKS „Trójka” Ostrołęka
I. MKS „Kusy” Szczecin
II. LKS Kęsowo
III. Gim. nr 3 Gdańsk
IV. Gim. nr 17 Gdańsk
XI Festiwal piłki ręcznej dziewcząt- Kęsowo 2003
Dziwczęta Chłopcy
      

I. MKS „Vambresia” Wąbrzeźno

II. MKS Kęsowo

III. Gimnazjum nr 1 Elbląg


IV. MKS “Victoria” Toruń

V. UKS „Olimpijczyk” Wągrowiec

--------------------------------
XII Andrzejkowy Festiwal Piłki Ręcznej - Kęsowo 2004
Chłopcy Dziewczęta

I. UKS 18 Koszalin

II. SP 66 Bydgoszcz

III. MKS Kusy 55 Szczecin

IV. MLKS Borowiak Czersk

V. UKS 42 Gdynia

VI. LKS Kęsowo

GRUPA A

I. UKS Cisowa Gdynia

II. UKS Szczypiorniak Gdańsk

III. AZS Politechnika Koszalin

IV. MKS Kęsowo


GRUPA B

V. GUKS Bellator Ryjewo

VI. UKS Bukowia Buk

VII. UKS 42 Gdynia

VIII. MKS Kusy 55 Szczecin

XIII Andrzejkowy Festiwal Piłki Ręcznej- Kęsowo 2005
Dziewczeta Chłopcy

GRUPA A

I. MKS Kęsowo

II. MTS Kwidzyn

III. UKS Gdynia

IV. LUKS Reszel

V. Handballtic Gdańsk

GRUPA B

I.GUKS Bellator Ryjewo

II.Cisowa Gdynia

III.Gimnazjum nr 1 Elbląg

IV. SP 42 Gdynia


I. LKS Kęsowo

II. MTS Kwidzyn

III. Gim nr 1 Elbląg

IV. SP 42 Gdynia

V. UKS Bydgoszcz

VI. MLKS Czersk

XIV Andrzejkowy Festiwal Piłki Ręcznej- Kęsowo 2006
DZIEWCZĘTA CHŁOPCY

GRUPA A

I. LUKS Orlik Reszel

II. GUKS Bellator Ryjewo

III.Gim nr 1 Elbląg

IV.UKS Conrad Gdańsk

GRUPA B

I.UKS Cisowa Gdynia

II.MTS Kwidzyn

III.UKS PTF Gdańsk

IV.MKS Kęsowo

I. UKS 42 Gdynia

II. UKS Iskra Bydgoszcz

III. Gim nr 1 Elbląg

IV. MLKS Borowiak ZS Czersk

V. MKS Grudziądz

VI. Gim nr 17 Gdańsk

VII. LKS Kęsowo

XV Andrzejkowy Festiwal Piłki Ręcznej- Kęsowo 2007
DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
I. Zryw Chorzów
II. MTS Kwidzyn 2
III. MTS Kwidzyn 1
IV. Gim Mielno
V. GUKS Ryjewo
VI. MKS Gniezno
VII. LUKS Świekatowo
VIII. Truso Elbląg
IX. Gim 1 Elbląg
I Gim nr 1 Elbląg
II LKS Kęsowo
III UKS Bydgoszcz
IV MLKS Czersk
XVI Andrzejkowy Festiwal Piłki Ręcznej- Kęsowo 2008
DZIEWCZĘTA CHŁOPCY

I.Wambresia Wąbrzeźno

II.MKS Kęsowo

III.Gim 1 Elbląg

IV.Victoria Toruń

V.Olimpijczyk Wągrowiec

I.Gim 1 Koszalin

II.Olimp Jeżewo

III.Kadra warm-mazurska

IV.Olimpijczyk Wągrowiec

V.UKS 48 Bydgoszcz

VI.Gim 1 Elbląg

VII.LKS Kęsowo

XVII Andrzejkowy Festiwal Piłki Ręcznej- Kęsowo 2009
DZIEWCZĘTA  CHŁOPCY


I. UKS Bukowia Buk
II. MTS Kwidzyn
III. UKS Pasja Sadlinki
IV. MKS Kęsowo

Klasyfikacja najlepszych:

Strzelec - Świerczek Justyna - Pasja Sadlinki
Bramkarz - Paulina Szyca - MTS Kwidzyn
Zawodnik - Szynkaruk Daria - Bukowia Buk

I. SP 18 Koszalin
II. LKS Kęsowo
III. ZS Borowiak Czersk
IV. UKS Pasja Sadlinki
V. UKS Koszalin

Klasyfikacja najlepszych:

Strzelec - Patryk Madera – SP 18 Koszalin
Bramkarz - Patryk Pliszka - ZS Czersk
Zawodnik - Łukasz Adrych – LKS Kęsowo

XVIII Andrzejkowy Festiwal Piłki Ręcznej- Kęsowo 2010
XIX Andrzejkowy Festiwal Piłki Ręcznej- Kęsowo 2011
XX Andrzejkowy Festiwal Piłki Ręcznej- Kęsowo 2012
DZIEWCZĘTA CHŁOPCY

    I. MTS Kwidzyn I
     II. Pasja Sadlinki
   III. Truso Elbląg
      IV. MTS Kwidzyn II
V. MOS Elbląg
       VI. Cisowa Gdynia
          VII. Łączpol Gdańsk
       VIII. Blletor Ryjewo
   IX. MKS Kęsowo
       X. Conrad Gdańsk

Klasyfikacja najlepszych: 

Najlepszy strzelec:

Pękala Alicja - MTS Kwidzyn I

Najlepszy bramkarz:

Joanna Kłos - Pasja Sadlinki

Najlepszy zawodnik:

Dominika Hawryszko - MOS Elbląg

I. Kadra woj. pomorskiego
II. MOS Elbląg I
III. MOS Elbląg II
IV. Conrad Gdańsk
V.MTS Kwidzyn
VI.KS Kęsowo

 

Klasyfikacja najlepszych: 

Najlepszy strzelec:

Czapla Paweł - MOS Elbląg II

Najlepszy bramkarz:

Tomasz Runke - LKS Kęsowo

Najlepszy zawodnik:

Alan Guziewicz - MTS Kwidzyn

XXI Andrzejkowy Festiwal Piłki Ręcznej- Kęsowo 2013
XXII Andrzejkowy Festiwal Piłki Ręcznej- Kęsowo 2015
XXIII Andrzejkowy Festiwal Piłki Ręcznej- Kęsowo 2016